ÇUKUROVA AHŞAP İŞLEME VE MOBİLYA YAN SANAYİ FUARLARI KAPILARINI ZİYARETÇİLERİNE AÇTI

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinde yenilik ve trendlerin yanı sıra, ağaç işleme makineleri firmalarının en son teknolojideki ürün ve hizmetlerini sergiledikleri, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturarak sektörün hareketlenmesine katkı sağlayacak 2. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarları kapılarını ziyaretçilerine açtı. 6 Ülkeden 92 kişilik alım heyeti de ağırlayan Fuarlar hem Adana’yı tanıtıyor hem de ihracatta bölgeyi yukarıya taşıyor.

AHŞAP İŞLEME VE MOBİLYA YAN SANAYİCİLERİ ÇUKUROVA’DA BULUŞUYOR

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinde yenilik ve trendlerin yanı sıra, ağaç işleme makineleri firmalarının en son teknolojideki ürün ve hizmetlerini sergiledikleri, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturarak sektörün hareketlenmesine katkı sağlayacak 2. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarları, 10-14 Nisan 2019 tarihleri arasında, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.

Fuar tarihi bilgilendirmesi

 3. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Mobilya Yan Sanayi Fuarlarımızı 24-27 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilecektir. 

KoronaVirüs (2019-nCoV) Bilgilendirmesi

Değerli Katılımcılar ve Ziyaretçiler;
Tüyap Fuarcılık Grubu’nun 2020 yılı için planladığı tüm fuarlar öngörüldüğü tarihlerde gerçekleştirilecektir. Belirtmek isteriz ki katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin, çalışanlarımızın ve tüm iş ortaklarımızın sağlığı her zaman önceliğimizdir.

SEKTÖRÜN ANADOLU’DAKİ TEK BULUŞMASI BAŞLIYOR!

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Fuarcılık A.Ş. Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Adana Marangoz ve Mobilyacılar Odası, Antakya Marangozlar ve Hızarcılar Odası, Adana Mobilya Sanayicileri İş Adamları Derneği destekleriyle  hazırlanan, Çukurova Ahşap İşleme Makineleri Fuarı 2016 -- Ahşap İşleme Makineleri, Kesici Delici Takımlar, Presler ve El Aletleri Fuarı, Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarı 2016 -- Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Döşemelik Kumaşlar, Kapı, Pencere ve Ahşap Teknolojisi ve Orman Ürünleri Fuarı, Çukurova Metal İşleme Teknolojileri Fuarı 2016 -- 5. Metal İşleme Kaynak, Kesme, Delme Makineleri, Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Hidrolik - Pnömatik Sistemler, Depolama, İstifleme Fuarı,  10 - 13 Mart 2016 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.    

Çukurova Ahşap İşleme Makineleri, Çukurova Mobilya Yan Sanayi ve Çukurova Metal İşleme Teknolojileri Fuarları TÜYAP Adana’da İlk kez düzenleniyor.

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Fuarcılık A.Ş. Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Adana Marangoz ve Mobilyacılar Odası,  Antakya Marangozlar ve Hızarcılar Odası, Adana Mobilya Sanayicileri İş Adamları Derneği destekleriyle  hazırlanan, Çukurova Ahşap İşleme Makineleri Fuarı 2016 -Ahşap İşleme Makineleri, Kesici Delici Takımlar,  Presler ve El Aletleri Fuarı, Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarı 2016 -- Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Döşemelik Kumaşlar, Kapı, Pencere ve Ahşap Teknolojisi ve Orman Ürünleri Fuarı,  Çukurova Metal İşleme Teknolojileri Fuarı 2016 - 5. Metal İşleme Kaynak, Kesme, Delme Makineleri, Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Hidrolik - Pnömatik Sistemler, Depolama, İstifleme Fuarı,  10 - 13 Mart 2016 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.